Diablo 3 patch notes 2.0.1

patch 2.0.1 do diablo 3 już dostępny!

Najważniejsze zmiany to:
– ogromne zmiany w umiejętnościach każdej postaci
– nowe itemy TRYLION razy lepsze od poprzednich a co za tym idzie wszystkie przedmioty które były do tej pory użyteczne idą do „lamusa”! To dobra wiadomość szczególnie dla tych którzy zaczynają po przerwie ponieważ praktycznie każdy startuje teraz z podobnego poziomu i rzeczywiście będzie się liczyć ilość rozegranych godzin.
– nowe poziomy trudności, nowe zadania i wiele innych „drobnych zmian”;p
– Uwaga! nowe pierścienie hellfire które można zdobyć tylko na poziomie trudności tornament!

diablo 3 ros

diablo 3 ros

Dodatkowo specjalnie dla Ciebie przygotowałem drobny bonus – wykres pokazujący gdzie najlepiej farmić! Czytaj dalej

Diablo 3 Wiki

Diablo III Wiki, czyli kompendium wiedzy o diablo 3

Głównym celem tego artykułu jest szerzenie wiedzy na temat mechanizmów diablo 3 dla graczy. Wszystko po to aby ci z Was którzy świetnie czują się w tematyce diablo mogli znaleźć usystematyzowane źródło informacji a ci którzy jeszcze nie czują się tak pewnie stali się prawdziwymi progamerami! Znajdziecie tutaj wszystkie potrzebne informacje na temat mechanizmów diablo 3, dzięki czemu bez konieczności przeszukiwania wielu stron będziecie mogli tak poprawić wasze buildy aby stały się jeszcze lepsze!

Wiele razy zarówno podczas swojego doświadczenia przy diablo 2 jak i diablo 3 rozmawiając lub doradzając innym graczom spotkałem się z pytaniem „na jakim uniwerku uczą o diablo?”. Tak naprawdę całą swoją wiedzę czerpałem z testów oraz stron internetowych na których były zamieszczane różnego rodzaju artykuły nt diablo. Chciałbym się właśnie tą wiedzą i doświadczeniem podzielić z Wami dając kompleksowe źródło informacji o tak popularnej grze jak diablo 3.

Dzięki tej wiedzy możecie zaoszczędzić wiele godzin grania, zdobyć o wiele więcej igg (in game golda) w znacznie krótszym czasie lub po prostu osiągnąć lepsze wyniki grając na arenie pvp, która prawdopodobnie już niedługo będzie dostępna.

Czytaj dalej