Diablo 3 gold – 30 mil na godzinę!

Jak zdobyć gold w diablo 3? Jak zrobić to najefektywniej? Dziś pokażę Ci metodę pozwalającą na zdobycie nawet 30 milionów złota na godzinę!

farmienie golda diablo 3

farmienie golda diablo 3

Złoto od początku diablo 3 było podstawową walutą. Nawet po wprowadzeniu legendarnych składników oraz shardów wraz z wejściem RoS’a nadal jest jednym z podstawowych elementów w grze. Gracze którzy nie zachomikowali wystarczającej ilości złota przed wejściem dodatku wydawałoby się stoją w gorszej pozycji od tych którzy zatrzymali w swoich portfelach po kilkaset milionów… jednak nic bardziej mylnego. Obecnie zdobywanie złota w diablo 3 jest dziecinnie proste i nawet pomimo wysokich kosztów gemów można spokojnie przy właściwej optymalizacji posiadać wystarczającą ilość golda na wszystkie potrzeby.

A więc skąd brać te nieprzebrane ilości golda?
Warto tutaj spojrzeć na ilość złota zdobywaną wraz ze wzrostem poziomu trudności ponieważ pomoże Ci to zmaksymalizować ilość pozyskanego surowca.

Możesz teraz pomyśleć – no tak ale moja postać nie daje jeszcze rady na T6!
Przy tej metodzie nie musisz posiadać świetnie ubranej postaci wystarczy odrobina chęci i chwila czasu. Zdobywanie złota opiera się na wykonywaniu konkretnego bounty za które na najwyższym poziomie trudności otrzymujesz prawie pół miliona złota. Czas wykonania takiego bounty przy dobrej optymalizacji to około kilkudziesięciu sekund jednak na potrzeby tego artykułu załóżmy że jest to 1 minuta.

Które bounty pozwoli Ci na zdobycie 30 mil golda na godzinę?
Okey więc skoro już wiesz że grę musisz zakładać na T6, teraz pora na to abyś zdobył informację o tym które zadanie musisz założyć aby otrzymywać nagrodę.
Rozpocznij grę w trybie przygody i szukaj bounty w 4 akcie o nazwie:

Clear the Hellrift

bounty clear the hellrift diablo 3

bounty clear the hellrift diablo 3

Należy użyć TP do hellrift lvl 1 a następnie biegnąc(szarża, tele, skok barbarzyńcy, dashing strike monka lub jaka kolwiek inna umiejętność zwiększająca mobilność postaci) musisz jak najszybciej dotrzeć bez zabijania mobów do poziomu drugiego. Z reguły wystarczy biec do góry. Po kilkakrotnym wykonaniu bounty na pewno będziesz doskonale wiedzieć o co chodzi:)

hellrift lvl 2 portal

hellrift lvl 2 portal

Jeśli jesteś w stanie zabić wszystkie moby na poziomie 2 możesz samodzielnie wykonywać to zadanie tworząc po wykonaniu nową grę i szukając ponownie bounty hellrift.

Jednak jeśli nie dasz rady zrobić tego solo lub po prostu chcesz pozyskać większe ilości złota optymalizując swoją rozgrywkę najlepiej jest skorzystać z przygotowanego specjalnie na te potrzeb community!

Właściwie community znajdziesz wpisująć hellrift w przeglądarce społeczności w diablo:

hellrift community diablo 3

hellrift community diablo 3

Jak prawidłowo korzystać z community aby zdobywać dużo golda i nie zostać wykluczonym?
Korzyści ze społeczności można czerpać poprzez dołączanie do gier lub zapraszanie do gier.
Na czacie pojawiają się komunikaty „+1”, „+2”, „+3” oznaczające że dany gracz znalazł grę z hell riftem i ma określoną ilość wolnych slotów. Klikasz prawym przyciskiem na komunikat i prosisz o zaproszenie do drużyny. W zależności od tego jak szybko uda Ci się to zrobić oraz jaką posiadasz postać możesz otrzymać zaproszenie lub będziesz zmuszony poczekać na kolejne ogłoszenie o znalezieniu hellrifta.

hellfire rift zaproszenie

hellfire rift zaproszenie

Uwaga! Z reguły dobrzy gracze widząc słabsze postacie starają się je pomijać przy zaproszeniach w momencie kiedy widzą że dany osobnik kilka razy spowolni party.

Jak temu zaradzić?
Najprościej jest samodzielnie szukać hellrifta i zapraszać inne osoby, które szczególnie jeśli posiadasz postać która słabo radzi sobie na wyższych poziomach trudności, po prostu zrobią robotę za Ciebie:) W ten sposób zyskasz w krótkim czasie pół miliona złota, sporo doświadczenia oraz wdzięczność 3 graczy którzy mogę za kilka chwil odwdzięczyć się zaproszeniem na znalezionego przez siebie hellrifta!:)

Jak zmaksymalizować ilość zdobywanego złota mając słabszą postać?
Najlepiej samodzielnie szukać hellriftów, następnie pisać na czacie i zapraszać graczy którzy dysponują dobrym ekwipunkiem. Często Ci najbardziej ogarnięci zrobią nawet tele do rifta za Ciebie <sick!> 🙂 Dzięki temu biorąc pod uwagę częstotliwość występowania bounty z hellriftem zdobędziesz około 10 mil złota na godzinę a dodatkowo solidną dawkę expa!

Jak zmaksymalizować ilość zdobywanego złota mając lepszą postać?
Szukaj samodzielnie pomiędzy zaproszeniami, jeśli będziesz szybki i pokażesz że Twój clearspeed jest bardzo dobry możesz dostać nawet 3 zaproszenia w ciągu minuty nie licząc tego co sam znajdziesz!
Uwaga! Można również stworzyć własne party klanowe w celu wykonywania tego zadania jednak z reguły jest ono mniej opłacalne niż opisana wyżej metoda.

hellfire rift nagroda

hellfire rift nagroda

Ilość golda i expa jakie zdobędziesz podczas stosowania tej metody jest nieoceniona i porównywalna z wykonywaniem riftów na T6 w ciągu około 5min! Więc jeśli jeszcze nie jesteś top 10 eu to właśnie przyszła pora aby jak najszybciej ich dogonić wykorzystując metodę na szybkie farmienie golda i expa!

Inne poradniki które mogą Cię zainteresować:
Jak znaleźć białe przedmioty na crafting w diablo 3? – poradnik
Jak najszybciej rozwinąć postać? – dobierz właściwie poziom udręki.
Legendarne składniki – dokładne miejsca dropu i wykorzystanie!
Torment-only Legendaries vs Kadala gambling – kompletna lista itemów!
Drop legend z paczek – kompletna lista nagród ze skarbu horadrimów
Najciekawsze strony do diablo 3 ze statystykami i nie tylko!
Itemy z affixem umiejętności elementarne zadają xx% więcej obrażeń – zestawienie

4 thoughts on “Diablo 3 gold – 30 mil na godzinę!

  1. No dobrze ale na pierwszym screenie widac ze nagroda jest o wiele mniejsza niz za zrobione bounty na ostatnim – z czego to wynika??

    • Jeśli mówisz o liczbach 120k złota i 24kk xp to liczby te nie przedstawiają nagrody za jedno konkretne bounty. To dodatkowy bonus jaki otrzymasz po wykonaniu wszystkich zadań w danym akcie. Screen jest jedynie obrazowy i ma na celu pokazanie które bounty należy wybrać.

  2. Wszystko fajnie tylko ze na najwiekszej spolecznosci Hellrift +500 czlonkow bardzo trudno jest znalezc kogos do grupy HC. Zauwazylem ze zostala nowo stworzona grupa Hellrifts HC wiec jezeli sa odwazni HC gracze ktorzy chca zaryzykowac zycie dla paru sakiewek golda 😉 zapraszam dolaczajcie razem mozemy wiecej. Spolecznosc; kategoria: OGOLNA jezyk: Angielski(brytyjski) Hellrifts HC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *