7 sposóbów na zdobycie wysokich kluczy prób (Keystone trial)!

trial keystone 50 lvl

trial keystone 50 lvl

Wyciągnięcie jak najwyższego poziomu kluczy na trialach pozwala na szybkie ulepszenie gemów. A to z kolei zapewnia najszybszy progress postaci w diablo 3! Jak zdobyć najwyższe możliwe keystony na trialach? Na to pytanie postaram się właśnie dziś odpowiedzieć.

Jeden ze znajomych poprosił mnie w trakcie gry o nagranie triali więc tym razem artykuł będzie krótki, treściwy i jednocześnie z załącznikiem:)

Na co powinieneś zwrócić uwagę aby zdobyć najlepsze klucze?
Oto 7 krótkich najważniejszych porad które pomogą Ci wyciągnąć najwyższe klucze prób (keystone trial):

1. Łatwiej jest zdobyć wysokie klucze grając w 2 lub 3 osoby niż w 4 lub 1. To może wydawać się nie tak istotne na niższych poziomach jednak jeśli chcesz zdobyć klucze z poziomem 51 lub 52 zrobienie tego w 4 osobowym party będzie graniczyć z cudem. Niestety blizzard jak zawsze nie zbalansował gry więc pozostaje robić to co statystycznie jest najlepsze.

2. Trzy najskuteczniejsze obecnie teamy na triale to:
– dh+ dh + monk (każdy z dh grający pod błyski na breakpoincie 4.15)
– dh +dh + wd (breakpoint 4.15 z wudu u dehaczy)
– dh + dh + crus

3. Zdejmij LOH’a z paragonów! Podstawowa przeszkodą na trialach są lagi na wyższych poziomach. Zdjęcie loh’a pozwala je ograniczyć.

4. Wykorzystaj strongarmy!

strongarm bracers

Strongarmy

Pamiętaj o tym że silnorękie karwasze stackują się! Oprócz postaci które wykorzystują knockback lub knockup takich jak monk z pullem czy wd z piraniami warto pamiętać o innych dodatkach. Jakich? Genialny amulet johana

Talizman Johana

Talizman Johana

, który procuje strongarmy może być bardzo użyteczny szczególnie w drużynie dh+dh+wd, gdzie pull’a brakuje a ten amulet nie tylko go daje ale także może pomóc w przyciągnięciu dużych mobów!
Ostatni używany przez topowych graczy tip to wykorzystanie tzw „dodatkowego atrybutu” na strongarmach i przerolowanie go na knockback. Dzięki temu DH będzie mógł aktywować własne strongarmy a to w końc 30% dps’a więcej!

5. Pamiętaj że support powinien posiadać amulet overwhelming desire!

amulet przemożne pragnienie

amulet przemożne pragnienie

Dzięki temu amuletowi zwykłe moby bardzo często będą dostawały dodatkowego dps’a.

6. Niech pomocnicy przyjdą Ci z pomocą! Brzmi znajomo? A jakże Set Asheary zaprasza:) Dzięki temu setowi możesz co około 1min przywołać pomocników na blisko 30 sekund! Aż trzech najemników to naprawdę spora pomoc! Szczególnie dobrze ubranych ale o tym już w kolejnym artykule:)

7. Ostania i najważniejsza sprawa to dobór umiejętności które możecie znaleźć na profilach graczy z topówki oraz właściwe ustawienie które prezentujemy m.in w poniższym filmie nagranym dziś nad ranem:

Diablo 3 realm of trials Keyston lvl 49!

Diablo 3 realm of trials Keyston lvl 50!

Powodzenia na trialach i zapraszam do komentowania!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *