Torment Legendary Drop – wyjaśnienie

Serwis diablofans dzięki uprzejmości d3agl3uk przedstawił dzisiaj przybliżone dane dotyczące szansy na drop przedmiotów legendarnych na poziomach t1-t6 (udręka 1 do 6). Większość danych takich jak życie potworów, ich obrażenia czy drop materiałów na crafting były znane już wcześniej jednak nowością jest przybliżony wykres wzrostu szansy na przedmio legendarny uzależniony od poziomu trudności. Dokładne dane możesz obejrzeć poniżej:

RoS Torment legendary drop diablo 3

RoS Torment legendary drop diablo 3

Pamiętaj! wartości na poziomach od t3 do t6 są jedynie przybliżone i bazują na danych z t1 i t2 które zostały przedstawione na jednym z blue postów: Czytaj dalej

Legendarne składniki – dokładne miejsca dropu i wykorzystanie!

Legendarne składniki (ang. Legendary crafting materials) to materiały wykorzystywane do craftowania legendarnych itemów u kowala. Przedmioty jakie można wycraftować nie tylko mogą konkurować z legendami znalezionymi na poziomie udręka ale wręcz czasami są nawet lepsze od nich!

Legendary crafting materials diablo 3

Legendary crafting materials diablo 3

Z tego poradnika dowiesz się gdzie dokładnie szukać każdego ze składników oraz na co można znalezione składniki użyć, całość dodatkowo uzupełniam linkami do polskiej strony diablo 3 battle net aby jeszcze bardziej ułatwić Ci crafting:)

Czytaj dalej

Torment-only Legendaries vs Kadala gambling – kompletna lista itemów!

Chcesz wiedzieć gdzie masz największą szansę na znalezienie konkretnego itemu? Zastanawiasz się jakie przedmioty możesz wygamblować u Kadali?

Kadala gambling vs Torment only Legendaries

Kadala gambling vs Torment only Legendaries

Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Patrząc jak duża popularnością cieszył się artykuł Drop legend z paczek – kompletna lista nagród ze skarbu horadrimów, postanowiłem jeszcze bardziej ułatwić Ci poszukiwanie wybranych itemów zbierając w jeden artykuł najważniejsze informacje o przedmiotach typu Torment-only oraz itemach jakie można wygamblować u kadali. Czytaj dalej

Drop legend z paczek – kompletna lista nagród ze skarbu horadrimów

Bounties stało się ostatnio jedną z najpopularniejszych metod na farmienie itemów w diablo 3 głównie z tego powodu że można robić w 4 osoby różne lokacje w jednym akcie i bardzo szybko otrzymać nagrodę w postaci skarbu horadrimów dającego szansę na niezwykłe nagrody a tym nawet na legendarny przedmiot!

skarb horadrimów drop legend  diablo 3

skarb horadrimów drop legend diablo 3

Przedstawiam Ci listę dzięki której szukając konkretnego przedmiotu będziesz wiedział w którym miejscu dokładnie go znaleźć! Brzmi nieźle prawda?:)
Czytaj dalej

Szybkość Ataku (Attack Speed)

Szybkość ataku lub inaczej ilośc ataków na sekundę (attacks per second lub APS) mówi nam jak często nasza postać może wykonać uderzenie. APS można zamienić na czas pomiędzy atakami poprzez skorzystanie z następującego wzoru:

czas pomiędzy atakami = 1 / APS

Większość skilli w diablo 3 bazuje właśnie na szybkości ataku naszej postaci.

Przykład 1. Wizard zadaje różdzką 1.20 attacks per second (ataków na sekundę). Oznacza to że wizzard zaatakuje raz na 1/1.29 = 0.8(3) sec.

Uwaga!  Wszystkie dodatkowe statystyki obrażeń na broni w tym +x-y damage, +x% damage oraz +x% IAS są wyświetlane na oknie podglądu broni i automatycznie przeliczane. Nie dotyczy to + cryt hit dmg (obrażeń krytycznych) oraz atrybutu klasowego dla wybranej postaci.