Drop legend z paczek – kompletna lista nagród ze skarbu horadrimów

Bounties stało się ostatnio jedną z najpopularniejszych metod na farmienie itemów w diablo 3 głównie z tego powodu że można robić w 4 osoby różne lokacje w jednym akcie i bardzo szybko otrzymać nagrodę w postaci skarbu horadrimów dającego szansę na niezwykłe nagrody a tym nawet na legendarny przedmiot!

skarb horadrimów drop legend  diablo 3

skarb horadrimów drop legend diablo 3

Przedstawiam Ci listę dzięki której szukając konkretnego przedmiotu będziesz wiedział w którym miejscu dokładnie go znaleźć! Brzmi nieźle prawda?:)

To kompletny wykaz nagród jakie mogą wypaść ze skarbu horadrimów popularnie nazwanego paczką. Według informacji jakie udało mi się uzyskać wszystkie wymienione przedmioty można pozyskać robiąc właśnie bounties. Lista podzielona jest na według aktów. Oznacza to że szukając przedmiot z listy pod act 1 możesz go uzyskać wyłącznie robiąc bounty właśnie w akcie pierwszym lub czwartym. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ….

Uwaga! w akcie 4 dropią wszystkie rodzaje paczek!

Pamiętaj! O paczkach krąży wiele sprzecznych informacji jak np. info mówiące o tym że robiąc je na poziomie normal i przenosząc się później na wyższy poziom udręki w celu otwarcia paczki można wylosować lepsze przedmioty. Jest to MIT!

Ważne! Od ostatniego hotfixa (05.09.2014) na poziomie udręka 6 (T6) szansa na wydropienie legendy ze skarbu horadrimów wynosi 100%!

bounties act 1diablo 3

bounties act 1diablo 3

Przedmioty automatycznie są podlinkowane z „poradnika gry” na stronie battle net jednak ze względu na brak aktualnych informacji w poradniku blizzarda (swoją drogą nie mam pojęcia dlaczego żaden mod jeszcze tego nie zauktualizował, napisałem już do jednego z nich jednak od blisko tygodnia brak odpowiedzi) pamiętaj aby wziąć poprawkę na to że przedmioty z lvl 70 mogą mieć znacznie wyższe staty od tych z normala(przedstawionych w poradniku).

Kompletna Lista nagród ze skarb horadrimów (Bounty Bag Legendary Rewards)

Act 1

Mad Monarch’s Scepter
Ring of Royal Grandeur
Pauldrons of the Skeleton King
Golden Gorget of Leoric
Sanguinary Vambraces

Act 2

Cloak of Deception
Illusory Boots
Gloves of Worship
Coven’s Criterion

Act 3

Avarice Band
Burst of Wrath
Boots of Disregard
Pride’s Fall
Envious Blade
Insatiable Belt
Overwhelming Desire

Act 4

All of the Bounty Bag Legendaries can drop from Act 4.

Act 5

Death’s Bargain
Soulsmasher – Topór 2 ręczny, nie został uwzględniony w „poradniku gry”. Dodatkowy efekt: When you kill an enemy, it explodes for 500% of your life per kill as damage to all enemies.
Helltrapper
Salvation
Pandemonium Loop

Zapraszam do komentowania oraz informowania o ewentualnych poprawkach pod wpisem. A jeśli poleci Ci legenda z wybranej paczki pamiętaj o komentarzu pod artykułem:)

Poradniki które mogą Cię również zainteresować:
Diablo 3 gold – 30 mil na godzinę!
Jak znaleźć białe przedmioty na crafting w diablo 3? – poradnik
Torment-only Legendaries vs Kadala gambling – kompletna lista itemów!
Legendarne składniki – dokładne miejsca dropu i wykorzystanie!
Najciekawsze strony do diablo 3 ze statystykami i nie tylko!
Itemy z affixem umiejętności elementarne zadają xx% więcej obrażeń – zestawienie

10 thoughts on “Drop legend z paczek – kompletna lista nagród ze skarbu horadrimów

  1. ,,Według informacji jakie udało mi się uzyskać wszystkie wymienione przedmioty można pozyskać robiąc właśnie bounties.”

    Ja wydropiłem Ring of Royal Grandeur, raz moba, raz ze skrzyni więc można znaleść gdzie indziej nie tylko z paczki

    • Lista przedstawionych przedmiotów to kompletna lista itemów lecących ze skrzynek horadrimów na bounties. Aby udzielić 100% pewnej informacji czy dany przedmiot może polecieć w innej lokacji potrzebne jest więcej testów lub takich komentarzy jak Twój potwierdzających że dany item wyleciał w innej lokacji.
      Oczywiście jeśli znajdziesz w artykule jakieś nieprawidłowe stwierdzenie bardzo proszę zacytuj abym mógł je edytować, tak aby artykuł był jeszcze bardziej pomocny dla graczy diablo 3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *